Hakkımızda

Doktor/Uzman Ara
Randevu Al
Hizmet Takibi
Soru Sor

Doktor-ARA, doktorları ve farklı branşlardaki uzmanları, hasta ve danışanları ile bir araya getirmeyi amaçlayan bir buluşma ağıdır.

Burada Türkiye’nin dört bir yanındaki doktorlara ulaşıp, onlar hakkında bilgi alabilir, onlar ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Doktorlarımız, tüm randevu ve tedavi takip işlemlerini sitemiz üzerinden yaparak bilgi karmaşasından ve fazla sekretarya işlemlerinden kurtulurlar. Bu durum doktorlarımıza zaman ve iş gücü tasarrufu olarak döner.

Önleyici sağlık hizmetleri kapsamında, doktorlarımız paylaştıkları makaleler ile danışan ve takipçilerimizi sağlıklı bir yaşam konusunda bilinçlendirirler.

Hasta ve danışanlarımız ise istedikleri doktorda veya uzmandan randevu alabilir ve tüm hizmet geçmişini takip edebilirler.

Tüm hizmetler objektif olarak hasta ve danışan tarafından değerlendirilir. Bu da şeffaf ve daha iyi bir hizmetin yolunu açar.

Sitemiz sadece bir iletişim platformu olarak, randevu ve hizmet takip gibi işlevleri yerine getirir. Alınan hizmetteki tüm sorumluluk hizmeti sunan doktor veya uzmandadır.

Doktor Ara Randevu

Nasıl Çalışır

Hasta/Danışan

İster üye olarak ister ise üye olmadan sistemden faydalanabilirler. Üyelik tamamen ücretsizdir.

Üye olmanın avantajları;

Tüm hizmet sürecini takip etme ve aldığınız hizmeti değerlendirme imkanına sahip olursunuz.

Doktor/Uzman

Sisteme Uzman olarak üye olunmak zorunluluğu vardır. Üyelik yapıldıktan sonra bir onay süreci başlar. Üyelik onaylandıktan sonra kendinize ait yönetim panelinden tüm işlemlere Online olarak ulaşabilirsiniz.